Not: MTV Elektronik İstanbul - Anadolu Yakası yetkili servis merkezidir. İstanbul Anadolu Yakası ve civarı dışında servis hizmeti almak veya servis şikayet ve yorumlarınız için www.lg.com/tr web adresinden LG Resmi Web Sitesini ziyaret edebilir ya da 444 6 543 çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Lg Kullanma Kılavuzları

Lg kullanma kılavuzu ile cihazınızı daha yakından tanıyın. Kafanıza takılan soru işaretlerini ve özel kullanım amaçlarını öğrenin. Bu sayede cihazınızdan daha iyi verim almış ve gizli özelliklerini keşfetmiş olursunuz.

Lg kullanım kılavuzu rahat anlaşılabilir ve kolay okunabilir bir kaynaktır. Cihaz açıklamaları görsellerle desteklenmiştir ve basit bir anlatım diline sahiptir.

Kılavuzlar aşağıda Lg klima kullanım kılavuzu, elektronik ve beyaz eşya olmak üzere üç kategoriye ayrılmıştır. İhtiyacınız dahilin de olan butona tıklayıp, cihazınızın model numarasından kaynağınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Lg Arıza Kodları

Lg arıza kodları cihazlarınızda bir problem olduğun da servisi aramadan önce bilinçli bir şekilde hareket etmenize yardımcı olur. Arızanın kaynağını ve nedenini anladığınız takdir de olası hasarları büyümeden engelleyebilirsiniz.
Teknik destek için çağrı merkezlerimizi aradığınız da Lg beyaz eşya arıza kodları, elektronik ve klima kodlarını bize bildirdiğinizde elemanlarımız gelene kadar arızanın büyümemesi için size birkaç uyarıda bulunabilirler. Bu numaralara cihazlarınızın kullanım kılavuzlarından rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Lg Beyaz Eşya Lg Elektronik
 

Servis Talep Formu

LG Servis Talep Formu

Kullanma Kılavuzu

Lg Kullanma Kılavuzu
Lg Kullanma Kılavuzu

Cihazınızı daha iyi ve daha yakından tanımak için kullanım kılavuzu içeriklerini detaylı şekilde okuyunuz. Görsellerle desteklenmiş resimlere dikkat ediniz.

Hizmet bölgelerimiz
Hizmet Bölgelerimiz

Sizlere en iyi hizmet kalitesini sunabilmek için İstanbul genelinde ki teknik ekipman ve uzman personelle donatılmış gezici araçlarımızın güzergahları; Sancaktepe, Ümraniye, Çekmeköy, Ataşehir, Üsküdar devamı için tıklayın.

Lg Kullanma Kılavuzu


Konum: Ana Sayfa Kullanma Kılavuzu

İstanbul Genelinde Servis Hizmeti

İstanbul Genelinde Servis HizmetiMüşterilerimizin beklentilerini maksimum düzeyde karşılamak ve zamandan tasarruf etmek amacıyla, geniş araç filomuz İstanbul'un her semtinde gezici araçlarıyla görev yapmaktadır.

Son Teknoloji Donanımlar

Son Teknoloji DonanımlarTeknik ekibimiz son teknoloji ekipmanları ile kalıcı ve kusursuz servis hizmeti vererek, cihazlarınızı ilk günkü gibi yüksek verimli bir hale getirerek, ekonomik ömrünü uzatıyor.

Eğitimli Servis Ekibi

Eğitimli Servis EkibiElemanlarımızın hepsi alanında eğitim almış, sertifikalı ve profesyonel kişilerdir. Cihazlarınızın her bir parçasını yakından tanıyıp, arıza durumunuza en uygun hizmeti verirler.

Kalite Ve Ucuzluk Bir Arada

Kalite Ve Ucuzluk Bir AradaLg yetkili servisi olarak kaliteden ödün vermemekle beraber, bütçenizi de düşünerek en ucuz fiyatları, cazip ödeme koşulları ile birleştirdik ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk.