Not: MTV Elektronik İstanbul - Anadolu Yakasında hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve civarı dışında servis hizmeti almak veya servis şikayet ve yorumlarınız için www.lg.com/tr web adresinden LG Resmi Web Sitesini ziyaret edebilir ya da 444 6 543 çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Lg Kullanma Kılavuzları

Lg kullanma kılavuzu kullanıcıların cihazı daha yakından tanımasını sağlarken olası problemlerde müdahale etmesine yardımcı oluyor. Ayrıca cihazın özel kullanım amaçlarını öğrenme konusunda da destek sağlıyor. Bu sayede cihazınızdan daha iyi verim almış ve gizli özelliklerini keşfetmiş olursunuz.

Lg kullanım kılavuzu rahat anlaşılabilir ve kolay okunabilir bir kaynaktır. Cihaz açıklamaları görsellerle desteklenmiştir ve basit bir anlatım diline sahiptir.

Kılavuzlar; klima elektronik ve beyaz eşya olmak üzere üç kategoriye ayrılıyor. Kullandığınız ürüne ait olan kullanma kılavuzunu seçebilir, cihazın model numarasından kaynağınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Lg Arıza Kodları

Lg arıza kodları kullandığınız ürünlerin arızalanması halinde kısa sürede hizmet almanızı sağlayan sistemlerden biridir. Kodlar bir problem olduğunda servisi aramadan önce bilinçli bir şekilde hareket etmenize yardımcı oluyor.

Bu hizmetten yararlanabilmek için çağrı merkezini arayarak kodları bildirmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcileri yetkili servis gelene kadar size uyarılarda bulunacak ve herhangi bir problemle karşılaşmadan sorunu çözmenize yardımcı olacaktır. 

Lg Beyaz Eşya Lg Elektronik
 

Servis Talep Formu

LG Servis Talep Formu

Kullanma Kılavuzu

Lg Kullanma Kılavuzu
Lg Kullanma Kılavuzu

Cihazınızı daha iyi ve daha yakından tanımak için kullanım kılavuzu içeriklerini detaylı şekilde okuyunuz. Görsellerle desteklenmiş resimlere dikkat ediniz.

Hizmet bölgelerimiz
Hizmet Bölgelerimiz

Sizlere en iyi hizmet kalitesini sunabilmek için İstanbul genelinde ki teknik ekipman ve uzman personelle donatılmış gezici araçlarımızın güzergahları; Sancaktepe, Ümraniye, Çekmeköy, Ataşehir, Üsküdar devamı için tıklayın.

Lg Kullanma Kılavuzu


Konum: Ana Sayfa Kullanma Kılavuzu

LG Yetkili Servisi

LG Yetkili Servisi Tüketicilerin beklentilerini maksimum düzeyde karşılamak ve zamandan tasarruf etmek amacıyla, geniş araç filomuz gezici araçlarıyla görev yapmaktadır.

Son Teknolojiyle Donatılmış Ekipmanlar

Son Teknoloji Donanımlar Son teknolojiyle donatılmış ekipmanlarla hizmet veren teknik ekip, cihazların ilk alındığı gün gibi yüksek verimle çalışmasını sağlıyor ve kullanım ömrünü uzatıyor.

Eğitimli Servis Ekibi

Eğitimli Servis Ekibi Alanında uzman ve sertifikalı kişilerden oluşan LG yetkili servis ekibi, cihazların tüm parçalarını yakından tanıyor ve arıza durumunda en hızlı şekilde çözüm üretiyor.

Kalite Ve Ucuzluk Bir Arada

Kalite Ve Ucuzluk Bir Arada LG yetkili servisi, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışını ucuz fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla bir araya getiriyor ve tüketicilerin bütçesine dost çözümler sunuyor.