Not: MTV Elektronik İstanbul - Anadolu Yakasında hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve civarı dışında servis hizmeti almak veya servis şikayet ve yorumlarınız için www.lg.com/tr web adresinden LG Resmi Web Sitesini ziyaret edebilir ya da 444 6 543 çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

LG Cep Telefon Yetkili Servisi

LG Cep Telefonu Servisi

LG cep telefon modelleri, şık çizgileri ileri teknolojiyle buluşturarak en özel tasarımlara imza atıyor. Klasik seçimlerin dışına çıkmak isteyenlere birbirinden farklı çözümler sunan marka, renk seçenekleriyle de sınıfındaki iddiasını sürdürüyor. LG cep telefonu yetkili servisi ise kişilerin kullanacakları modeli seçtikten sonra devreye giriyor. Kullanıcıların ihtiyaç duyacağı kurulum, bakım, arıza ve aksesuar seçim gibi konularda tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

LG Cep Telefonu Kurulumu

Kurulumu ve kullanılmaya başlaması en kolay cihazlardan biridir cep telefonu. Belli farklılıklara sahip olsa da işletim sistemi birbirine benzerdir. İlk olarak kapalı şarj edilmeli ve daha sonra açılmalıdır. Ardından gerekli programlar indirilmeli ve kişisel ayarlar yüklenmelidir. Bu işlemleri tek başına yapabileceğiniz gibi LG cep telefonu yetkili servislerinden de destek alabilirsiniz. Hem bu sayede cihazın varsa teknik sorunları profesyoneller tarafından hemen tespit edilir ve garanti kapsamına gireceği için bir yenisiyle değiştirilir.

Dikkat Edilmesi Gereken Teknik Detaylar:

 • Cep Telefonu kurulumu yaparken yetkili servislerden destek almak garanti kapsamına gireceği için önemlidir.
 • Kişisel ayarları yüklerken dikkat edilmeli ve verilen tavsiyelere uyulmalıdır.
 • Klavye yazma aracı kişiye özel olarak değiştirmek mümkündür.  
 • Otomatik telefon güncellemeleri açık olmalı ve gelişmeler takip edilmelidir.
 • Mağaza uygulamalarının otomatik güncellemeleri takip edilmelidir.

Lg Telefon Yetkili Servisi

LG Cep Telefonu Servisi Bakım ve Onarım

Günlük yaşantı sırasında en sık kullanılan cihazlardan biri olması nedeniyle bakımlara yeterli önemin verilmediği söylemek mümkündür. Bunun en büyük sebebi ise servis süresi boyunca cep telefonun kapalı kalmasıdır. Ancak küçük gibi görünen sorunlar ileride çok daha büyük sorunlara neden olurken kişilerin ekonomik kayıp yaşamalarını da tetiklemektedir. Kullanım sırasında sorun yaşamamak ve performansı üst sıralara taşımak için belli dönemlerde LG cep telefonu yetkili servisi ile görüşülmelidir. Kullanıcılara son bir not: Yeni çıkan aksesuar ve kılıf modellerini de yetkili servisler aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Telefonda Sık Karşılaşılan Sorunlar

Elektronik cihazların kullanım süresi uzadıkça karşılaşılan sorunlarda artmaktadır. Cep telefonları ise bu durumun en önemli örneğidir. Ekran çizilmelerinden pil ömrünün kısalmasına, mikrofon ve kulaklık problemlerinden ekran donmalarına kadar pek çok sorun yaşanabilmektedir. Bu sorunların önüne geçmek ve kullanım süresini uzatmak içim uzmanların önerilerini mutlaka dikkate alınmalıdır.

Cep Telefonu ile ilgili karşılaşılan sorunlar ve kullanım önerileri;

 • Dokunmatik cep telefonlarının ekran çizilmesi ve kırılması en sık karşılaşılan problemlerdir. Bunu engelleyebilmek için kılıf kullanılmalı ve ekran koruyucu ile kaplanmalıdır.
 • Pil ömrünün kısalması verimi düşüren etkenlerden biridir. Orijinal şarj aleti ile şarj edilmelidir, araç şarjı ya da başka bir marka-model telefona ait şarj cihazının pilin ömrünü kısaltabileceği ya da arızalara neden olabileceği unutulmamalıdır.
 • Webde gezinirken emin olmadığınız sitelere girmemeli ve cihazı virüs tehlikelerine karşı korunmalıdır.
 • Görüşmeyi imkansız hale getiren kulaklık ve mikrofon sorunları için mutlaka yetkili servislerle irtibata geçmeli ve yedek parçalarla sorunun çözülmesi sağlanmalıdır.
 • Sıcaklık değerlerinin yüksek olduğu alanlarda bırakılmamalıdır.
 • Nemli bölgelerden uzak tutulmalı ve suyla temas ettirilmemelidir.  

LG Cep Telefonu Aksesurları

Kılıf ve Ekran Koruyucuları LG Cep Telefonu Kılıfları

 

Servis Talep Formu

LG Servis Talep Formu

Lg Telefon Servisi

Lg Telefon Servis Hizmeti

Lg Telefon Servis Hizmeti

Telefonlarınızda oluşabilen bakım ve arıza gibi ihtiyaçlarınızın çözümleri konusunda uzman elemanlarımız Lg telefon yetkili servisi aracılığı ile İstanbul geneline hizmet vermektedir.

Fiyat Politikası

Fiyat Politikası

Cihazınızda oluşabilecek sorunlarda Lg telefon servisi sizlere en kısa zamanda ulaşmakta olup servis fiyatları olarak uygun ödeme koşullar ve cazip fiyatalar sunmaktadır.

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

Sizlere en iyi hizmet kalitesini sunabilmek için İstanbul genelinde ki teknik ekipman ve uzman personelle donatılmış gezici araçlarımızın güzergahları; Sancaktepe, Ümraniye, Pendik, Ataşehir, Üsküdar, Kadıköy devamı için tıklayın.

Lg Telefon Garanti Sorgulama

Lg Telefon Garanti Sorgulama

Cihazınızın servis dahilin de ne kadar süresi kaldığını öğrenmek için Lg Telefon Garanti Sorgulama işlemlerini, çağrı merkezimizi arayarak yapabilirsiniz.

Lg Telefon Güncelleme

Lg Telefon Güncelleme

Teknik servislerimizi arayarak Lg telefon güncelleme işleminiz için uzman personellerimizden destek alabilirsiniz.

Kullanım Kılavuzu

Kullanım Kılavuzu

Telefonunuzun bütün özelliklerini eksiksiz ve kusursuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız kullanma kılavuzlarına göz atınız.

Telefon Bayileri

Lg Bayiler

Telefon bayileri; İstanbul başta olmak üzere, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli ve Türkiye’nin tüm illerinde sizlere hizmet veren bayi listesine www.lg.com adresinden ulaşabilirsiniz.


Konum: Ana Sayfa Cep Telefonu

LG Yetkili Servisi

LG Yetkili Servisi Tüketicilerin beklentilerini maksimum düzeyde karşılamak ve zamandan tasarruf etmek amacıyla, geniş araç filomuz gezici araçlarıyla görev yapmaktadır.

Son Teknolojiyle Donatılmış Ekipmanlar

Son Teknoloji Donanımlar Son teknolojiyle donatılmış ekipmanlarla hizmet veren teknik ekip, cihazların ilk alındığı gün gibi yüksek verimle çalışmasını sağlıyor ve kullanım ömrünü uzatıyor.

Eğitimli Servis Ekibi

Eğitimli Servis Ekibi Alanında uzman ve sertifikalı kişilerden oluşan LG yetkili servis ekibi, cihazların tüm parçalarını yakından tanıyor ve arıza durumunda en hızlı şekilde çözüm üretiyor.

Kalite Ve Ucuzluk Bir Arada

Kalite Ve Ucuzluk Bir Arada LG yetkili servisi, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışını ucuz fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla bir araya getiriyor ve tüketicilerin bütçesine dost çözümler sunuyor.

طراحی سایتطراحی وب سایتسئوسئو سایتبهینه سازی سایتوکیل دادگستریوکیل پایه یکوکیل پایه یک دادگستریسئو ارزان